Post Content

E.Leclerc – Jubileusz XX-Lecia

KLIENT: E.Leclerc
REALIZACJA: Maj 2016, Warszawa
ILOŚĆ OSÓB: 450
WYZWANIE: E.Leclerc chce zorganizować niezapomniany jubileusz z udziałem znanych gwiazd teatralnych. W przestrzeni eventu nie ma garderób na dużo artystów i wszystkie trzeba wybudować za sceną. Przygotowania trwają 0,5 roku a sam projekt jest skoncentrowany na licznych detalach i plastyce eventu.
WYNIK: W Arkadach Kubickiego w Warszawie zawitało 450 gości Klienta (pracownicy i partnerzy biznesowi. Repertuar Hitów Buffo uświetnił imprezę w przecudnym wykonaniu Teatru Buffo z Natashą Urbańską i Januszem Józefowiczem na czele. W poza tym na evencie pojawiły się dźwięki jazzowe na saksofonie a także rockowe brzmienie energetycznego zespołu Drugi Tydzień, który kapitalnie roztańczył nam publiczność. W wyzwaniach wieczoru było budowanie czterech garderób (kilkunastoosobowych), wąskie przestrzenie i budowa trybun dla zwiększenia widoczności dla ostatnich rzędów gości.
Oprawą cateringową zajęła się Catering Kręgliccy stacjonujący lokalnie. Dzięki ich otwartej postawie udało się przekazać pozostałą żywność po evencie do ośrodków pomocy społecznej (Tu artykuł o tym właśnie). Na zakończenie imprezy pokazy laserowe uświetniły jubileusz firmy. Event przygotowany we współpracy z Agencją ITBC Communication.
E.Leclerc przyznał pisemne referencje w podziękowaniu za niezwykle czasochłonny i wyjątkowy event. Zaproszenie Teatru Buffo było szczytem marzeń, klienta które udało się zaprosić do tego wydarzenia.