Post Content

Kongres Telewizji Światłowodowej + Gala Światłowodowa

KLIENT: EVIO Polska Sp. z o.o.
REALIZACJA: 3-4 listopad 2016, Gdańsk
ILOŚĆ OSÓB: 350
WYZWANIE: Klient chciał event, który przyciągnie uwagę i wyróżni się na tle całej branży Telekomunikacyjnej. W wyzwaniach klienta pojawiła się kompleksowa produkcja wydarzenia wraz ze sprzedażą akredytacji uczestnictwa i pakietów sponsorskich.
WYNIK: Do Gdańska przybyło ponad 350 specjalistów branży sektora telekomunikacyjnego. W ramach wydarzenia zorganizowano dwa dni wykładów branżowych oraz targów z 40 wystawcami w Hotelu Mercure Gdańsk. Kulminacyjnym punktem programu była Gala Światłowodowa zorganizowana w CSG Stocznia Gdańsk. Wystąpili: Tancerze z JDC Agency, był mapping, Enej oraz Electric Girls. Wieczór uświetniło rozdanie statuetek, ceremoniał gastronomiczny. W przestrzeni eventu goście mogli skorzystać ze stanowisk gier w technologii Virtual Reality, a także kina 7D z zestawem trójwymiarowych filmów na ruchomych platformach.
Zdaniem klienta wydarzenie zostało przygotowane profesjonalnie z dbałością o szczegóły, zgodnie z założeniami i scenariuszem. Klient tym wydarzeniem zwrócił uwagę całej branży telekomunikacyjnej – która uznała je jako najlepsze wydarzenie branżowe 2016 roku.
CASE STUDY: http://eventowablogerka.pl/dobry-program-eventu-podstawa-case-study-kongresu-telewizji-swiatlowodowej/
FILM: https://www.youtube.com/watch?v=nwlus1HSoMs