Post Content

Lyreco – niestandardowa premiera ekspresu do kawy

KLIENT: Lyreco
REALIZACJA: kwiecień 2016, Warszawa,
ILOŚĆ OSÓB: 80
WYZWANIE: Formułą eventu było zorganizowanie ciekawego spotkania dla klientów i partnerów firmy, podczas którego w programie miała nastąpić premiera produktu – ekspresu do kawy znanego brandu. Event miał być niesztampowy i zaskakujący
WYNIK: Event odbył się w Restauracji Buffo przy ul. Konopnickiej w Warszawie. Wszystko wg. założeń plus jeden zaplanowany szczegół z kategorii wywołania u gości Efektu WOW („Prank” czyli dosłownie żart, psikus, psota). W tajemnicy przed gośćmi eventu przygotowaliśmy zainscenizowaną bójkę wykonaną przez aktorów i kaskaderów Teatru Buffo. W efekcie niespodzianka, która odbyła się tuż przy zakończeniu wydarzenia wprawiła uczestników imprezy w osłupienie i dostarczyła niebywałych emocji tak uczestnikom eventu jak i jego współtwórcom. W ramach „rekompensaty” wszyscy goście zostali zaproszeni na sztukę z repertuaru Buffo. Event przygotowany we współpracy z Agencją ITBC Communication.
Lyreco świetnie oceniło organizację tego wydarzenia. Cieszymy się, że klienta udało się przekonać na niestandardowe podejście do tematu.
FILM: https://www.youtube.com/watch?v=8JfSefpo6TY