Post Content

Metro Properties – Integracja James Bond z „dreszczykiem”

KLIENT: Metro Properties
REALIZACJA: Wrzesień 2016, Warszawa,
ILOŚĆ OSÓB: 150
WYZWANIE: Przygotować odważny projekt teambuildingowy z zaskakującą fabułą w tle i narracją, w której uczestnicy będą rozwiązywali kryminalną zagadkę w zespołach. Zlecenie otrzymaliśmy na 3 tygodnie przed terminem eventu.
WYNIK: Projekt w stylu James’a Bonda dla pracowników największej grupy sieci centrów handlowych został zorganizowany w Pałacu Ossolińskich. Projekt był autorski, wymyślony od podstaw – z zaskakującą fabułą w tle, wieloma atrakcjami typu „escape room”, seegway’e, strzelnice, w które wpletliśmy ukryte scenki z aktorami i dodaliśmy emocje m.in. z symulatorami drftów. O projekcie pisaliśmy na blogu pod linkiem James’a Bonda o tutaj. Wyzwaniem było dużo grafiki, którą musieliśmy wyprodukować w relatywnie krótkim czasie zaledwie 3 tygodnie mieliśmy na samą realizację. W event została wpleciony incydent porwania Pani Prezes oraz wieczór James’a Bonda w którym ekipa wygranych odbijała zakładnika pod osłoną nocy. Event przygotowany we współpracy z Agencją ITBC Communication.
Metro Properties uznało wydarzenie za bardzo udane z dużym poziomem trudności dla zagadek wplecionych w fabułę eventu. Zadeklarowano kontynuację współpracę przy kolejnych edycja wydarzeń integracyjnych.
CASE STUDY: http://eventowablogerka.pl/gra-fabularna-z-dreszczykiem-czyli-event-stylu-bonda/