d

Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem ei est. Eos ei nisl graecis, vix aperiri consequat an.

In. Fb. Tw. Be. Db. Li.

Eventowa blogerka

 • Szara strefa branży MICE rośnie!
  by Agnieszka on 15 kwietnia 2021 at 13:22

  Zawsze, gdy pogarsza się koniunktura, rośnie szara strefa…i tak też jest w pandemii. Szara strefa wydarzeń zaczyna przybierać na sile, a przedsiębiorcy starają się wywarzyć drzwi, które zatrzasnął nam polski rząd. Każdy ma swoją rację. Fala bankructw zalewa Polskę, a rząd uspokaja, że nam się tylko wydaje, że źle się dzieje… Raport Instytutu Prognoz i Artykuł Szara strefa branży MICE rośnie! pochodzi z serwisu Eventowa Blogerka.

 • Koncerty i Festiwale 2021 – Kto finalnie zagra?
  by Agnieszka on 9 kwietnia 2021 at 00:20

  Kaskada odwołanych ponownie koncertów i branża festiwalowa w zawieszeniu to świat, który znamy od marca 2020 roku. Ponownie jeden z najgorszych scenariuszy właśnie się nam ziścił. Czy tej wiosny również jesteśmy świadkami wielkiej skali odwoływanych i poprzekładanych koncertów, tras koncertowych czy festiwali? Dziś specjalnie dla Was lista wydarzeń, które nadal są zaplanowane i nie odwołane. Artykuł Koncerty i Festiwale 2021 – Kto finalnie zagra? pochodzi z serwisu Eventowa Blogerka.

 • Jak utrzymać kontakt z odbiorcami pomimo ograniczeń? – Roadshow BLUM
  by Agnieszka on 10 lutego 2021 at 19:19

  Firmy, które opierają sprzedaż na kontakcie bezpośrednim trafiły w najtrudniejszy czas. Między innymi taką firmą jest Blum Polska, która od 10 lat odbywa tournée ze swoimi produktami po całej Polsce. Blum organizuje swoje wydarzenie co dwa lata. Wtedy też swoją premierę ma nowy katalog, który otrzymują uczestnicy. – Przenieśliśmy ciepło spotkań twarzą w twarz dzięki Artykuł Jak utrzymać kontakt z odbiorcami pomimo ograniczeń? – Roadshow BLUM pochodzi z serwisu Eventowa Blogerka.

 • Przebranżowienie w czasach pandemii – Rozmawiam z Joanną Janowicz
  by Agnieszka on 4 lutego 2021 at 09:26

  2020 rok to dla wielu rok zmian. W branży eventowej to rok strat. Przebranżowienie czy przekwalifikowanie się jest wizją wielu przedsiębiorców szczególnie dotkniętych pandemią. Dziś podcast trochę o tym – jak udało się przenieść mój biznes do świata online. Rozmawia ze mną Joanna Janowicz – Couch, trener biznesu, obserwator sceny eventowej. Żadna książka, żadna konferencja Artykuł Przebranżowienie w czasach pandemii – Rozmawiam z Joanną Janowicz pochodzi z serwisu Eventowa Blogerka.

 • Wirtualna Konferencja Sekcji Kardiochirurgii PTK
  by Agnieszka on 25 stycznia 2021 at 00:23

  Wirus COVID-19 w ostatnim roku pokrzyżował każdemu z nas plany. Był on typowym „Czarnym Łabędziem”, na którego nie byliśmy przygotowani. Wszyscy musieliśmy poprzestawiać swoje życie, by dostosować się do realiów pandemii. Ta cała zmiana wymusiła na nas konieczność stworzenia nowych rozwiązań i porzucenia dawnych schematów. Dla bezpieczeństwa wszelkie możliwe kontakty przenieśliśmy do świata wirtualnego. Tak Artykuł Wirtualna Konferencja Sekcji Kardiochirurgii PTK pochodzi z serwisu Eventowa Blogerka.

 • Eventowe Podsumowanie Roku 2020
  by Agnieszka on 30 grudnia 2020 at 11:13

  Rok 2020 niesie za sobą wiele różnych historii. Eventowe podsumowanie roku przed nami. Myślisz rok 2020 i co czujesz? Zamknij na moment oczy, pomyśl o TYM 2020 roku…i nazwij go jednym słowem. Wyobraź sobie, że chmura słów nad Twoją głową wypełnia przestrzeń aż po sufit hasłami, znanymi tylko Tobie….Co widzisz?  Ten kryzys dotknął wiele branż. Artykuł Eventowe Podsumowanie Roku 2020 pochodzi z serwisu Eventowa Blogerka.

 • Marketing online i jego 10 sekretów…
  by Agnieszka on 25 listopada 2020 at 10:25

  Jak zabrać się za marketing wydarzeń online w dobie pandemii? Zorganizowanie wirtualnej konferencji może być kosztownym przedsięwzięciem, nawet jeśli nie masz na głowie kosztów cateringu czy wynajmu pomieszczeń. Na co zwrócić uwagę? Wyzwanie stoi w spadających dochodach Twoich delegatów, utraconych miejscach odwołanych targów w halach wystawienniczych oraz sponsoringu, którego coraz ciężej jest zdobyć. Istnieje wiele Artykuł Marketing online i jego 10 sekretów… pochodzi z serwisu Eventowa Blogerka.

 • Wirtualne platformy 3D/2D czyli eventy online i porównanie ofert
  by Agnieszka on 13 listopada 2020 at 11:06

  Pewien V-ce prezes dużej korporacji spędza poranek na zwiedzaniu eventu online organizowanego przez firmę. Odkrywanie wirtualnej platformy zaczyna od wizyty na hali targowej skupiając swą uwagę na przeglądaniu dostępnych tam filmów Wystawców i wysłuchaniu kilku prezentacji na temat ich nowych produktów. Tak nawiązuje kilka kontaktów z firmami, dostawcami i innymi uczestnikami z całego wirtualnego świata. Artykuł Wirtualne platformy 3D/2D czyli eventy online i porównanie ofert pochodzi z serwisu Eventowa Blogerka.

 • Szczęść Boże z WIELICZKI!
  by Agnieszka on 5 października 2020 at 10:06

  Nastrojowe oświetlenie ścian, długie korytarze białych drewnianych bali. Przemierzam labirynt przestrzeni solnych wnętrz imponujących swą wysokością i rozmiarem. Tak oto wchodzę w świat Wieliczki. Odkrywam na nowo dorobek wpisany na Pierwszą Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Doceniam to, jak Kopalnia Soli w Wieliczce się rozwija dla swoich eventowych gości i co nowego można tu odnaleźć. Jakie Artykuł Szczęść Boże z WIELICZKI! pochodzi z serwisu Eventowa Blogerka.

 • Wirtualne konferencje – bezpieczne i bez limitu uczestników
  by Agnieszka on 14 lipca 2020 at 22:56

  Jak długo rząd może nam zabraniać robienia wydarzeń powyżej 150 os? Dlaczego sport może organizować mecze z kibicami przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa, a my nie? Ile jeszcze może trwać pandemia i siać strach pośród naszych klientów? Te i inne pytania kotłują się w głowie każdego z nas. Wiemy dobrze, że nasi klienci pozamrażali budżety eventowe Artykuł Wirtualne konferencje – bezpieczne i bez limitu uczestników pochodzi z serwisu Eventowa Blogerka.