d

Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem ei est. Eos ei nisl graecis, vix aperiri consequat an.

In. Fb. Tw. Be. Db. Li.

Eventowa blogerka

 • [Konkrety Anety] Postpandemiczny sezon ogórkowy?
  by Agnieszka on 13 czerwca 2021 at 22:56

  Co łączy branżę turystyczną z branżą ogrodniczą? Dla ogrodników sezon ogórkowy (lipiec-wrzesień)  to nie laba, lecz czas zbierania, kiszenia i robienia zapasów! Również branża turystyczna po długich miesiącach zamknięcia wreszcie się rozkręca i chce dobrze wykorzystać nadchodzący sezon wakacyjny. Codziennie na łamach mediów społecznościowych obserwuje ogłoszenia o poszukiwaniu noclegu dla grup przyjaciół, rodzin lub grup Artykuł [Konkrety Anety] Postpandemiczny sezon ogórkowy? pochodzi z serwisu Eventowa Blogerka.

 • [Konkrety Anety] Badania Tourism Sales Climate Index z rynku niemieckiego
  by Agnieszka on 13 czerwca 2021 at 22:53

  Od wielu lat rynek niemiecki należy do najważniejszych rynków generujących zagraniczny ruch turystyczny w Polsce. Szacuje się, iż około 10 proc. przyjazdów Niemców do Polski to podróże w celach biznesowych. O tym jaka jest kondycja ruchu turystycznego w Niemczech można sprawdzić w raporcie majowym Tourism Sales Climate Index którego recenzuje Aneta Książek w tym felietonie. Artykuł [Konkrety Anety] Badania Tourism Sales Climate Index z rynku niemieckiego pochodzi z serwisu Eventowa Blogerka.

 • Czy w budce siedzi białko ludzkie? O tłumaczeniach na eventach
  by Agnieszka on 8 czerwca 2021 at 12:59

  Tłumaczenie ustne na evencie jest uważane często za najmniej ważną cześć imprezy, daleko za cateringiem i hostessami. Tłumaczenia zamawia się od przypadkowych osób, co prowadzi do wielu ciekawych sytuacji. Dodatkowo pandemia wymogła inne formy współpracy. Sprawdź z jakimi perypetiami zmagają się dziś tłumacze. Wieczorem, na dzień przed imprezą, znajomy technik montował na sali kabinę do Artykuł Czy w budce siedzi białko ludzkie? O tłumaczeniach na eventach pochodzi z serwisu Eventowa Blogerka.

 • Wirtualna konferencja SQLDay – czego się nauczyłam?
  by Agnieszka on 25 maja 2021 at 09:05

  Myślałam, że o platformie Avatarland wiem już wszystko, aż trafił się klient, którego goście byli niezwykle wymagający i rozgrzali nasze wirtualne serwery do granic wytrzymałości. Co ciekawe, byli świadomi procesów zachodzących wewnątrz wirtualnej platformy i mieli na wszystko gotowe odpowiedzi. Kto taki? Goście Wirtualnej Konferencji SQLDay organizowanej w dniach 10-12 maja 2021, czyli jak się Artykuł Wirtualna konferencja SQLDay – czego się nauczyłam? pochodzi z serwisu Eventowa Blogerka.

 • [KonkretyAnety] Zielona linia – nadzieja na odrodzenie przemysłu spotkań w Europie
  by Agnieszka on 11 maja 2021 at 09:18

  Kolor zielony od zawsze jest utożsamiany z życiem, harmonią, naturą i bliskim kontaktem z nią. Stanowi kolor uzdrowienia, nadziei i wolności. Przebywanie wśród zieleni uspokaja i regeneruje siły witalne dla tego często w obiektach takich jak szpital, hotel czy szkoła ściany pomalowane są w kolorze zielonym. Zieleń nas otacza, może być też wyróżnikiem, gdyż zaledwie Artykuł [KonkretyAnety] Zielona linia – nadzieja na odrodzenie przemysłu spotkań w Europie pochodzi z serwisu Eventowa Blogerka.

 • [KonkretyAnety] Ambasador Kongresu, czyli kto?
  by Agnieszka on 28 kwietnia 2021 at 00:41

  Już po raz 17 Polska Organizacja Turystyczna wraz ze Stowarzyszeniem Konferencje i Kongresy w Polsce zaprasza do zgłaszania kandydatów do tytułu honorowego Ambasadora i Mecenasa Kongresów Polskich. Jest to wyróżnienie dla osób, które aktywnie promują Polskę jako miejsce organizacji spotkań i konferencji o światowym zasięgu oraz firm i instytucji, które wspierają organizowane spotkania czy wydarzenia. Artykuł [KonkretyAnety] Ambasador Kongresu, czyli kto? pochodzi z serwisu Eventowa Blogerka.

 • [KonkretyAnety] Wpływ Covid-19 na decyzje amerykańskich planistów
  by Agnieszka on 18 kwietnia 2021 at 14:49

  Kiedyś dużo słyszeliśmy o wyścigu zbrojeń czy eksploracji przestrzeni kosmicznej, a dziś jesteśmy świadkiem wyścigu o życie, którego stawką jest sprawne zaszczepienie populacji szczepionką chroniąca przed Covid-19 oraz reanimacja światowej gospodarki. Stany Zjednoczone przyspieszają w kierunku szczepienia populacji i już przekroczyli 23% szczepień amerykańskiego społeczeństwa. Amerykańskie organizacje meeting plannerowskie publikują raporty dotyczące preferencji zakupowych na Artykuł [KonkretyAnety] Wpływ Covid-19 na decyzje amerykańskich planistów pochodzi z serwisu Eventowa Blogerka.

 • Szara strefa branży MICE rośnie!
  by Agnieszka on 15 kwietnia 2021 at 13:22

  Zawsze, gdy pogarsza się koniunktura, rośnie szara strefa…i tak też jest w pandemii. Szara strefa wydarzeń zaczyna przybierać na sile, a przedsiębiorcy starają się wywarzyć drzwi, które zatrzasnął nam polski rząd. Każdy ma swoją rację. Fala bankructw zalewa Polskę, a rząd uspokaja, że nam się tylko wydaje, że źle się dzieje… Raport Instytutu Prognoz i Artykuł Szara strefa branży MICE rośnie! pochodzi z serwisu Eventowa Blogerka.

 • Koncerty i Festiwale 2021 – Kto finalnie zagra?
  by Agnieszka on 9 kwietnia 2021 at 00:20

  Kaskada odwołanych ponownie koncertów i branża festiwalowa w zawieszeniu to świat, który znamy od marca 2020 roku. Ponownie jeden z najgorszych scenariuszy właśnie się nam ziścił. Czy tej wiosny również jesteśmy świadkami wielkiej skali odwoływanych i poprzekładanych koncertów, tras koncertowych czy festiwali? Dziś specjalnie dla Was lista wydarzeń, które nadal są zaplanowane i nie odwołane. Artykuł Koncerty i Festiwale 2021 – Kto finalnie zagra? pochodzi z serwisu Eventowa Blogerka.

 • Jak utrzymać kontakt z odbiorcami pomimo ograniczeń? – Roadshow BLUM
  by Agnieszka on 10 lutego 2021 at 19:19

  Firmy, które opierają sprzedaż na kontakcie bezpośrednim trafiły w najtrudniejszy czas. Między innymi taką firmą jest Blum Polska, która od 10 lat odbywa tournée ze swoimi produktami po całej Polsce. Blum organizuje swoje wydarzenie co dwa lata. Wtedy też swoją premierę ma nowy katalog, który otrzymują uczestnicy. – Przenieśliśmy ciepło spotkań twarzą w twarz dzięki Artykuł Jak utrzymać kontakt z odbiorcami pomimo ograniczeń? – Roadshow BLUM pochodzi z serwisu Eventowa Blogerka.